Tysk ball sesongen 26/27


Hei!

Jeg har, etter å ha overveid det en stund, kommet til beslutningen at det ikke blir noe tysk ball denne sesongen. Det er i første rekke fordi utvalget som nå tilbys er så dårlig at det ikke er noe poeng i å fortsette. Oberliga var jeg innforstått med at ville bli vanskelig å få tilbake, men når bookies som ibet, Coolbet m.fl. som jeg anser som pålitelige knapt tilbyr odds på en eneste kamp fra Regionalliga lenger så er håpet ute. 

Jeg tror heller ikke at de nevnte bookiene noen gang vil komme tilbake med tysk lavere divisjon utvalg. Den tyske staten ødela det da man forrige år kriminaliserte alle som satte odds på lavere divisjoner (i første rekke Oberliga, særlig live, men trolig også Regionalliga nå) Og nei, å lete etter lugubre og i beste fall svært tvilsomme bookier hvor man enten ikke får ut pengene sine ellers limitene er så dårlig at det er like greit å ikke tilby odds det gjør jeg ikke. 

Så dessverre er nok dette "end of an era". Men fortvil ikke! Jeg har fremdeles planer om å komme med spill på vintersport kommende vinter så lenge det er bookies som fremdeles tilbyr odds (og ikke bare NT) Og da håper jeg helsen er bedre også. 

So, bis dann! 

- Klarsynte Klara 


Publisert: 04.09.2026, 18:09


Andre artikler