Einargenser Høstgenser

Anne Vegerstøl

De fleste mønstre som blir laget er hintet til damer.. Derfor laget jeg for ett par år siden, en herregenser som jeg har oppkalte etter min sønn Einar.
Denne genseren laget jeg til en som er mye på høstjakt, derfor valgte jeg disse fargene. Ønsker du å se Einargenseren i en annen fargekombinasjon, bruk linken https://bloggi.no/bonningen/25862/einar-genseren
Genseren er veldig enkel å strikke, og har en liten pyntedetalj på armen, hvor det er satt på en Bakkenknapp - en elgknapp i tinn fra Bakken Heimindustri.
Disse knappene er håndlaget, og koster 25.- pr.stk. og kan bestilles via Lars Bakken på 95 81 44 17 eller larsbakken@hotmail.com, eller over disk på MatGlede tlf. 90407227 i sentrum på Vegårshei.
Ønsker du mønster til denne, gå inn på https://www.strikkoteket.no/min-butikk/httpbonningen-blogg-no/
Besøk gjerne BONNNGEN på FB https://www.facebook.com/bonningen/
Følg meg gjerne på bloggen http://bloggi.no/bonningen