Podcast.. er knotefasen over ?

Gunn-Marit Uverud
Nå er vel prokastrineringens tid forbi ?
I hvert fall i forhold til å skjønne seg på podcast- utstyret jeg er så heldig å ha tilgang til ..? En STOR takk til organisasjonen BLi - Bevisst likepersonsarbeid https://www.facebook.com/groups/525515312589330 som lar meg bruke utstyret !
Tre kolli med bøker, podcastutstyr - litt tøy og jeg har innstallert oss i et trivelig rom med sjøutsikt - for ei ukes tid. Bare for å å få utrykkt det atter en gang ..ovenfor meg sjøl... ( tror jammen jeg blitt voksen nok til å å ikke bade for at ANDRE syntes jeg skal..) For en "ikkebader" som meg...er det helt greit at badetøyet ligger i en skuff i en kommode på en gård i Sandsvær.
Med tilgang til gode samtaler med andre skribenter ..og . forfattere - er det vel bare for meg å se youtubevideoen en gang til.. og se å få fart på det tekniske..? Og kanskje ..kanskje..få til et intervju med de som virkelig har ordene i sin makt ?
Så.... altså.. Kronikken får ligge å godtgjøre seg i venteskuffen en dag til. Og det er helt greit nat badetøyet får ligge ubrukt enda en sommer i en skuff på en gård i ei bygd nær Kongsberg.
Ja til sjøutsikt og podcastutsyr som kan brukes!
