Endelig på trenings senter igjen!

Lillian Nilsen Berg
Jeg har taklet denne corona krisen relativt bra og det har ikke vært de helt store endringene for meg,men en ting jeg har savnet er å kunne trene på trenings senter.jeg har mulighet til å trene hjemme og det har hjulpet,men det er noe med å komme seg ut å det er flere trenings muligheter på et trenings senter selvfølgelig.
denne uken åpnet trenings sentret i hele landet og jeg kviet meg først til å starte opp da jeg tenkte hvordan skal vi unngå smitte på et slikt sted,så jeg meldte meg inn nå et par måneder på et mindre trenings senter,og igår var første gangen på 5måneder at det ble trening på meg rett å slett.dere må tro det var godt å endelig komme seg på trenings senter igjen.
riktignok startet jeg dagen igår med å jogge ute i fin været og så endte jeg opp med lang gåtur med samboer og det var under denne turen jeg fant ut at nå melder jeg meg inn på et nytt senter og drar å trener.så igår var den mest aktive dagen på lenge,så det ble trenings fri idag ja for å si det slik.kjenner det veldig i musklene.

endelig tilbake til mitt favoritt apparat som er crosstrainer.det ble en hel time på denne igår og jeg koste meg selv om det var varmt og lite lufting på det lille senteret.det var riktignok vanskelig å komme seg innpå senteret,da vi må laste ned en app for å komme inn og det fungerte ikke,men var ei som trente som slapp meg inn da.men håper jeg får fikset dette til neste gang.det var bare ei der som trente når jeg kom,men hun gikk etter 5min,så kom det to andre som trente,så var virkelig ikke mange der.

men når jeg tenker meg om er det bare ytterst få som orker å trene inne på trenings senter når det er 28 varme grader og stor sol ute.det er bare de som er over gjennomsnittet glad i trening som gjør det vil jeg tro.hehe.

etter all treningen koste vi oss i sola med is.matlysten er litt mer på bunnen for tiden,så kald mat er å foretrekke og is må jeg ha ofte nå.orker mest nice cream,smoothie og lette ting.salat har jeg begynt å spise mer av også..
sol og sommer og masse trenings muligheter igjen.fantastisk:D