what my boyfriend eat!

Lillian Nilsen
Lillian Nilsen Berg

Mange har spurt meg om jeg og samboer har samme kosthold og jeg vil si at til en viss grad spiser vi det samme,men han spiser mer kalorier enn meg og jeg spiser mer frukt og grønt enn han og jeg spiser mer kjøtt enn han da han liker best vegetarkjøtt.siden så mange har spurt meg hva han spiser tenkte jeg å vise dere hva han spiste her om dagen.på hele dagen spiste han 2500 kalorier,.

før frokost ble det sitron vann på han.til frokost ble det smoothie.gjerne 5 dl eller mer og han drakk smoothie jevnt over dagen.

til lunsj spiste han to brødskiver med sjokoladepålegg,peanøttsmør,banan,spirer og gulrøtter.

til middag spiste han salat der han også spiste vegetarboller og quinoa og søtpotet blant annet.

han ville kose seg så han spiste litt potetgull og is.ingen av oss er streng med kosten føler vi selv så har vi lyst på godis en vanlig dag så spiser vi det.vi er jo ikke på diett,men heller livstil,så selv om vi spiser mye sunt begge to er det rom for andre ting som ikke er fullt så sunt å.

kveldsmaten hans med nicecream(frukt) og nøtter og frø.

han drakk masse vann og litt saft også gjennom dagen.


Publisert: 22.08.2021, 14:30


Andre artikler