Julekalender!

Lillian Nilsen Berg
Jeg må si jeg føler meg heldig i år,for min kjære fosterfar har nesten brukt et år på å pønske ut julekalender til meg og jeg har ikke fått kalender siden jeg var liten.han hadde snikret sammen en julekalender til meg rett å slett.

jeg pleier riktignok å kjøpe sjokolade kalender til 10 kr vært år,men iår fikk jeg gavekalender i tillegg og hittil har jeg fått både penger,kinobillett,penger,godis og fine ord og fortellinger.faktisk må jeg si at jeg setter ekstra mye pris på hjemmelaget ting.jeg har virkelig kost meg om dagene med å åpne kalender og kjenner jeg blir rørt med tanke på at han har laget dette selv.er så imponert.føler meg ekstremt heldig.denne kaldenderen skal jeg spare på,for kanskje jeg kan bruke den neste år og legge ting oppi der og gi til samboer.
ifjor hadde jeg det litt vanskelig og min bestevenninne sendte meg kalender i julegave som hun hadde laget selv.det var hjertesjokolader og fine ord fra henne til meg.jeg følte meg elsket og bra nok.jeg blir rørt bare ved tanken.jeg setter så pris på alt dette<3