Matcha latte kan godt erstatte kakao for min del!

Lillian Nilsen Berg
Både matcha og kakao inneholder koffein,noe jeg som regel er sensitiv mot og det øker adrenalin ikroppen noe jeg også er sensitiv for.så å hoppe i fallskjerm blant annet det gjør jeg ikke.men nå sporer jeg litt av føler jeg.
jeg fant litt grønt matcha pulver helt innerst i skapet som må brukes opp,så jeg prøvde meg på matcha latte til kveldskos her om dagen og det var så godt at det kan lett erstatte kakao med krem for min del.jeg blir våken av det som kaffe også merker jeg.


ta 1-2 ts matcha pulver i en kasserolle.tilsette plantemelk eller vanlig melk om du foretrekker.kok opp og ha oppi søtningsmiddel du ønsker.hva med honning,lønnesirup eller agave sirup? legg i en kopp og om du vil ha på krem.jeg tok også på litt sjokolade.
len deg tilbake nå når du kan.jeg for min del skal prøve å ikke stresse for har vært så mye nå i desember<3